Afscheid van onze coach Corneel Bastiaenssen

Dit seizoen moeten we spijtig genoeg afscheid van onze trainer/coach Corneel Bastiaenssen. Bedankt Corneel voor de vele jaren die je als trainer in onze club geïnvesteerd hebt samen met je partner Andrea.

Vanaf het volgend sportseizoen neemt Bart Cleuren de fakkel over van Corneel als trainer/coach van de competitiespelers. Bart is geen onbekende bij MGJ want hij trad al jaren aan als nationaal referee voor onze club. Daarnaast coachte hij in het verleden ook al het pair van MGJ. Bart heeft het afgelopen seizoen ter voorbereiding opleidingen bij BLOSO gevolgd voor zijn aanstaande trainerschap. Wij wensen Bart heel veel succes toe om de komende jaren de competitiespelers te laten groeien in hun bocciaspel en hopelijk ook te laten schitteren tijdens kampioenschappen.